Programs

Кожен з вас має свій шлях до музею. Можливо він починається з назви музею – «Чорнобиль», можливо з символічної Чорнобильської дороги, що веде до тих сторінок нашої історії, над якими нещодавно відкрилася завіса таємності.

Місія нашого музею – допомогти людям усвідомити масштаби чорнобильської аварії через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв, осмислити уроки трагедії у всіх сферах життя, не дати світові можливості забути ці уроки, стати застереженням поколінням наступного тисячоліття.

Чорнобильська катастрофа остаточно переконала світ у необхідності примирення людини з наукою і технологіями заради життя планети Земля

На такому шляху ми прагнемо стати музеєм – центром виховання екологічної культури, культури безпечного життя. Адже саме відсутність культури безпеки стала головною причиною Чорнобильської катастрофи. Досягти цієї мети ми маємо шляхом об‘єднання під дахом музею спеціалістів, науковців, викладачів, громадськості України та світу.

У відповідності до обраної місії, ми створюємо різноманітні просвітницькі програми розраховані на всі верстви відвідувачів. Багатство музейної колекції, високий науково-художній рівень експозиції та виставок, відповідна фахова підготовка науковців, дають можливість вдовольнити вікові, фахові, духовні інтереси відвідувачів.

Традиційні екскурсії, екологічні уроки-екскурсії, лекторії будуть цікавими і корисними для тих, хто прагне нових знань, конференції для тих, хто випробовує власну ерудицію, шукає відповіді на дискусійні проблемні запитання. Тих, хто прагне духовного і культурного збагачення ми запрошуємо до музейної вітальні. Для юних шанувальників безпечного життя пропонуємо екологічні свята.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, музей та його співробітники чекають на Вас!