ДВА ДНІ У ТРАВНІ 86-ГО

ДВА ДНІ У ТРАВНІ 86-ГОСпогади Марка Рєутова — пожежного з Сєвєродонецька , водія БРДМ- 2рх ( броньована розвідувально — дозорна машина радіаційно — хімічної розвідки ) зведеного загону протипожежної служби в зоні ЧАЕС, інваліда Чорнобиля з 1992 року , в 1986 — му йому було 24 роки.

Бажання відновити події давно минулих років виникло у нього після масових перевірок чорнобильців у 2011-2012 році. Чомусь здалося це дуже важливим, і не в плані особистих амбіцій , а тому , що практично ніхто не знає , що відбувалося насправді в ті дні , і як це було. Та й перереєстрація ліквідаторів ще у 1997 році, показала , що з архівною документацією періоду ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС не все в порядку.

Це розповідь у формі щоденникових записів , що охоплює події кількох днів травня 1986 -го , доповнених фотографіями з позначками автора. Цікава деталями і подробицями , особистими враженнями , які були настільки сильні, що не стерлися з пам’яті через 27 років. Саме з таких спогадів складається мозаїка історичної пам’яті.

Читати в форматі PDF