28.06.2017

УВАГА! АУДІОГІД ІСПАНСЬКОЮ МОВОЮ ЧЕКАЄ НА ВАС!

Шановні друзі, вітайте восьму мову аудіо турів  Національним музеєм «Чорнобиль»! Відсьогодні  відвідувачі експозиції нашого музею зможуть подорожувати історією Чорнобильської катастрофи за допомогою аудіо тура іспанською мовою, що триває 90 хвилин. Їх поведе голос болівійського фотожурналіста Хуана Пабло Беотеги , який особисто, на волонтерських засадах працював над іспаномовним варіантом тексту аудіо туру  та записав його у студії. Висловлюємо щиру вдячність Хуану Пабло Беогетті за безкорисну допомогу музею. Нехай Ваша доброта і щирість повернеться сторицею. Дякуємо CHERNOBYLwel.come за фінансову підтримку цієї важливої роботи у студії звукозапису.

Іспанська мова вважається другою у світі (після китайської) за поширеністю. За різними оцінками, в усьому світі іспанською мовою розмовляють понад  500 мільйонів людей.