31.05.2021

УВАГА! З 1 ЧЕРВНЯ МУЗЕЙ ВІДНОВЛЮЄ ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ! МИ ПРАЦЮВАТИМЕМО З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ КАРАНТИННИХ ВИМОГ: МАСКОВИЙ РЕЖІМ, ДЕЗИНФЕКЦІЯ, ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІДВІДУВАЧІВ В ЗАЛАХ.

На період дії карантину та запровадження постановою Кабінету Міністрів України посилених протиепідемічних заходів на території нашої країни у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національний музей «Чорнобиль» з 1 червня 2021 року буде працювати по прийому відвідувачів з 10.00 до 17.00. Каса припиняє роботу о 17.00. з 17.00 до 18.00 – санітарна обробка, дезінфекція експозиції та інших приміщень музею. Неділя – вихідний.

Екскурсійне обслуговування груп здійснюється виключно за попередньої реєстрації та оформлення замовлення за 2 доби телефоном +38 044 482 56 27 або електронною поштою. Група має бути до 15 осіб.

Допуск відвідувачів в музей та подальше в ньому знаходження допускається виключно у масці (респіраторі). При їх відсутності відвідувачу буде відмовлено у обслуговуванні.  В експозиції музею одночасно може перебувати не більше 20 людей із дотримання маскового режиму та дистанції 1,5 – 2 метри.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за адресою museum@chornobylmuseum.kiev.ua

Дякуємо за розуміння!

З унікальними експонатами музейної збірки, цікавими історіями щодо чорнобильських подій та їх учасників ви можете ознайомитися на сторінці музею у мережі Facebook https://www.facebook.com/NationalChernobylMuseum/, де постійно  з’являються нові публікації. Слідкуйте за появою наших інтерактивних віртуальних он-лайн виставок www.exhibitions.chornobylmuseum.kiev.ua