ОНЛАЙН ВИСТАВКА “ХРОНІКИ САРКОФАГА. МИКОЛА ВАЛІЦЬКИЙ: ПОГЛЯД ІНСАЙДЕРА-ЛІКВІДАТОРА”

Низький уклін та велика шана тисячам людей, які вклали свою працю, частину свого життя в ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи!

До Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС  14 грудня 2020 р. музей підготував онлайн виставку унікальних фотодокументів про пекельні будні 1986-го, сповнених мужності, надлюдського напруження та самовідданості тисяч людей, ім’я яким ЛІКВІДАТОРИ.         www.exhibitions.chornobylmuseum.kiev.ua

Автор світлин – Микола Валіцький – ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС у липні-листопаді 1986 року, працівник ядерної галузі, направлений до Чорнобиля одним з підприємств – «поштових скриньок»  Мінсередмашу СРСР, учасник і свідок спорудження Саркофагу над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС,  нині  член Національної Спілки журналістів України.

Більше 70 експонатів представлено на виставці: унікальні авторські фото, особисті документи, чорнобильські реліквії, які автор дбайливо зберігає протягом 35 років.