СПОГАДИ ПРО СОНЯЧНІ ДНІ ТРАВНЯ 1986 РОКУ

Седов Сергей

Почалась ця історія із дзвінка начальника ОПО Тернопільської області Новака Мирона Олексійовича, він теж чорнобилець, але нині покійний, помер у віці 55 років… Так починаються спогади старшого сержанта пожежної охорони Сергія СЕДОВА, водія БРДМ-2 РХ – броньованої машини радіаційно-хімічної розвідки…

Читати у форматі PDF

РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ. МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ОКІАҐАРІ КОБОШІ ДЛЯ ФУКУШІМИ: СОЛІДАРНІСТЬ ВІД УКРАЇНИ»

На виставці, яка відкриється у Національному музеї «Чорнобиль»  11 березня 2017 року з 13.30 представлено 200 окіаґарі кобоші, що розмальовані відомими митцями Франції, Італії, Японії, України, а також ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, постраждалими, дітьми.

20.02.2017

17.02.2017

РЕЖИМ РОБОТИ МУЗЕЮ У БЕРЕЗНІ

У святковий день 8 березня  музей відкритий для відвідування  з 10:00 до 17:00.
Чекаємо на вас!

УВАГА!  11 березня 2017 р., у суботу, музей відкриється для відвідування о 13.30

17.02.2017

МУЗЕЙНА ЗУСТРІЧ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ КІНОРЕЖИСЕРА МИХАЙЛА БЄЛІКОВА «ЧОРНОБИЛЬСЬКА ІСТОРІЯ У ХУДОЖНЬОМУ КІНО: ПОГЛЯД КРІЗЬ 30 РОКІВ»

Poster kino_1728 лютого о 15.00 2017 року у центральному залі Національного музею «Чорнобиль» на символічній плиті біологічного захисту Чорнобильського реактора зберуться творці Чорнобильського ігрового кінематографу – його першопрохідці та продовжувачі, молоде покоління діячів культури, сценічного та кіномистецтва, заслужені українські артисти, мистецтво- та кінознавці.

За час, що пройшов після катастрофи, працею численних зйомочних груп з різних народів світу у кіномистецтві сформувався окремий самобутній напрям – «Чорнобильський кінематограф». Він актуалізує історію катастрофи та питання, що підняла у свідомості суспільства аварія на Чорнобильській АЕС та її глобальні наслідки.

Тематика зустрічі охоплює творчість кінорежисера Михайла Бєлікова як вагому складову у формуванні Чорнобильського художнього кінематографу. Також буде розглянуто хронологічну фільмографію ігрового кіно про Чорнобиль за 30 років, з демонстрацією фрагментів. Виступи гостей розкриють аудиторії Чорнобильський напрям кінотворчості у всьому спектрі його особливостей та призм погляду.