ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! З 1 березня 2023 р. музей змінює режим роботи по прийому відвідувачів.

Музей відкритий для відвідувачів:

середа  – субота з 10.00 до 18.00 (каса  до 17.00)

вівторок з 10.00 до 16.45 (каса до 16.00)

Вихідні дні – неділя, понеділок

Кожний останній вівторок місяця – санітарний день, експозиція зачинена для відвідувачів

 

Міжнародна онлайн виставка дитячого малюнку «Уяві свою планету майбутнього»

https://sites.google.com/view/imagineyourfutureplanet

Національний музей «Чорнобиль» та Фонд допомоги Чорнобилю у Великій Британії (СRF) презентують міжнародну онлайн виставку дитячого малюнку «Уяві свою планету майбутнього», створену за підсумками однойменного міжнародного конкурсу плакату, що був організований Фондом допомоги Чорнобилю у Великій Британії (СRF) у партнерстві з Навчально-естетичним комплексом «Школа мистецтв»(м. Херсон, Україна) та громадською організацією «Інвалідів-чорнобильців «Землякі» (м.Київ, Україна) до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

У конкурсі взяли участь 630 талановитих дітей віком 10-16 років з Великобританії, України, Болгарії, Португалії, Гонконгу, Росії, Естонії, Китаю, Португалії, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Литви.

На виставці представлені 88 найкращіх робіт, що отримали золоті, срібні та бронзові нагороди від журі конкурсу.

Заходьте, будь ласка, на сайт виставки та дивиться яким бачать свою Планету її майбутні господарі – наші діти.

https://sites.google.com/view/imagineyourfutureplanet

 

06.08.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗА ЗАБОРОНУ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ. МІЖНАРОДНА КОММЕМОРАТИВНА ВИСТАВКА. ХІРОШІМА. НАГАСАКІ.ОПАЛЕНИЙ РАЙ. ПАМ’ЯТАЄМО.

6 серпня – за рішенням ООН встановлений Всесвітній День боротьби за заборону ядерної зброї.

Ця пам’ятна сумна дата щорічно відносить нас до трагічних подій 1945 року у японських містах Хіросими та Нагасакі, які стали початком нової  ери у житті людства, яке пізнало рокові жахливі наслідки руйнівної сили ядерної зброї.

У Японії у цей день проходить Хірошімська меморіальна церемонія миру. Національний музей «Чорнобиль» відкриває міжнародну коммомеративну фотодокументальну виставку ХІРОШІМА. НАГАСАКІ. ОПАЛЕНИЙ РАЙ. ПАМ’ЯТАЄМО.

До створення виставки долучилися японські музеї: Мемориальний музей мира в Хирошімі та Національний меморіальний зал жертв атомної бомби в Нагасакі, Громадська організація ANT-Хірошіма (Азіатська мережа довіри), Проект Окіагарі Кобоші.

 

Експозицію об’єднує скульптурна композиція «Попіл атомної епохи», автором якої є український скульптор Astian Rey.

 

Мета виставки – допомогти новому поколінню зрозуміти весь жах, що пережили жертви атомної катастрофи, не дати світові забути про   довготривалі радіаційні наслідки ядерної війни, не допустити подібного у майбутньому.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

31.05.2021

УВАГА! З 1 ЧЕРВНЯ МУЗЕЙ ВІДНОВЛЮЄ ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ! МИ ПРАЦЮВАТИМЕМО З ДОТРИМАННЯМ ВСІХ КАРАНТИННИХ ВИМОГ: МАСКОВИЙ РЕЖІМ, ДЕЗИНФЕКЦІЯ, ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВІДВІДУВАЧІВ В ЗАЛАХ.

На період дії карантину та запровадження постановою Кабінету Міністрів України посилених протиепідемічних заходів на території нашої країни у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, Національний музей «Чорнобиль» з 1 червня 2021 року буде працювати по прийому відвідувачів з 10.00 до 17.00. Каса припиняє роботу о 17.00. з 17.00 до 18.00 – санітарна обробка, дезінфекція експозиції та інших приміщень музею. Неділя – вихідний.

Екскурсійне обслуговування груп здійснюється виключно за попередньої реєстрації та оформлення замовлення за 2 доби телефоном +38 044 482 56 27 або електронною поштою. Група має бути до 15 осіб.

Допуск відвідувачів в музей та подальше в ньому знаходження допускається виключно у масці (респіраторі). При їх відсутності відвідувачу буде відмовлено у обслуговуванні.  В експозиції музею одночасно може перебувати не більше 20 людей із дотримання маскового режиму та дистанції 1,5 – 2 метри.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за адресою museum@chornobylmuseum.kiev.ua

Дякуємо за розуміння!

З унікальними експонатами музейної збірки, цікавими історіями щодо чорнобильських подій та їх учасників ви можете ознайомитися на сторінці музею у мережі Facebook https://www.facebook.com/NationalChernobylMuseum/, де постійно  з’являються нові публікації. Слідкуйте за появою наших інтерактивних віртуальних он-лайн виставок www.exhibitions.chornobylmuseum.kiev.ua

 

28.04.2021

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. “ДЗВІНОК У 1986” доступний в онлайн

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Інтерактивна експозиція Національного музею «Чорнобиль

“ДЗВІНОК У 1986” відтепер доступна в онлайн

https://sites.google.com/view/dzvinok86

На вас чекають унікальні історій з вуст безпосередніх учасників та очевидців чорнобильських подій 1986-го – ліквідаторів різних професій, цивільних та військових, евакуйованих. Історії  зібрали та продовжують збирати науковці музею.

Наша головна мета зберегти та розповість справжню історію ядерної катастрофи, не дати перетворити Чорнобиль на екзотичний надзвичайний атракціон, вплинути на формування екологічної культури, культури безпеки життя.

Адже саме відсутність культури безпеки, тотальна секретність галузі призвела до трагедії у квітні 1986 року.

Нова інтерактивна експозиція “Дзвінок у 1986”  відкрилася безпосередньо в музеї    14 грудня 2019 року завдяки  меценату Лізаветі Юрушевої та несподівано на заваді встала пандемія короновірусу Covid-19.

На жаль телефонними будками радянських часів з автентичними апаратами -таксофонами 80-х років встигли скористатися тільки 15 тисяч людей. Сподіваємось, що відвідувачі зможуть повернуться до наc в літку.  Портал у 1986-й залишається відкритим…