ЕКОЛОГІЧНІ УРОКИ

екологічні урокиУ рамках освітнього проекту «Попрацюємо разом на майбутнє нашої Планети» в музеї проводяться інтерактивні екологічні уроки-екскурсії, розроблені для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також для студентів коледжів, навчальних закладів профтехосвіти та вищих навчальних закладів.

Яскраві мультиплікаційні фільми, цікаві ігри та вікторини з заохочувальними призами для малечі. Для молоді демонструються науково-популярні фільми за тематикою уроку, а переможці тестів на ерудицію ознайомляться з роботою сучасних дозиметричних приладів.

Уроки допоможуть опанувати зазначені теми в найбільш цікавій і доступній формі.

У світі атомних ядер

Тісно пов’язані з навчальними програмами, уроки проводяться за методикою активного залучення до процесу пізнання і будуть корисні не тільки молоді, а й стануть у пригоді викладачам таких дисциплін як хімія, фізика, біологія, основи безпеки життєдіяльності.

 

  • «У світі атомних ядер»

в доступній для молодших школярів формі урок-екскурсія надасть уявлення про атом та розкриє тайну будови Всесвіту, розповість про радіоактивність та ланцюгову реакцію, розширить знання про атомну енергетику як складову сучасного енергобалансу людства.

 

  •  «Енергія та суспільство»Енергія та суспільство

розрахований на дітей середнього шкільного віку, з позиції екологічного мислення інформує про зв’язок стану довкілля з сучасним станом енергозабезпечення України. Учні отримають знання про джерела енергії і перспективи енергозабезпечення людства

 

  • «Радіація в житті людини»

розкриває тему впливу іонізуючого випромінювання на людину і навколишнє середовище, допоможе старшокласникам і студентам опанувати такі необхідні людині знання про природну та штучну радіацію, про дози опромінення та вплив радіації на живий організм.Радіація в житті людини

Шановні друзі музею, освітяни!

Наша спільна мета – формування екологічно свідомої, духовної особистості з уважним ставленням до Життя в усіх його проявах.

Запрошуємо Вас до співпраці і маємо надію, що Ваші професійні поради розширять тематику екологічних уроків-екскурсій.

Не втрачайте зв’язок з музеєм, замовляйте екологічні уроки-екскурсії заздалегідь за телефоном (044) 417-54-22.

img-ek5 img-ek7